Zastępstwa

Wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału 
w szkolnym konkursie plastycznym 
„STOP NIENAWIŚCI”WIĘCEJ INFORMACJI


Zastępstwa

20-01-2020

poniedziałek

Data

Nr lekcji

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel nieobecny

Nauczyciel zastępujący

2020-01-20 pon.

1

3B LO

matematyka

Kluska Emilia

Kalińska Katarzyna

2020-01-24 pt. -> 2020-01-20 pon.

1 -> 2

1Hg T

język_polski

Wydra Maria

Wydra Maria

2020-01-20 pon.

1

2t

pracownia turystyki

Piechnik Justyna

Stach Elżbieta

2020-01-24 pt. -> 2020-01-20 pon.

1 -> 4

3T T

język_polski

Kotarba Elżbieta

Kotarba Elżbieta

2020-01-20 pon.

2

1Hg T

marketing usług hotelarskich

Piechnik Justyna

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

2

1Kg T

historia -> fizyka

Dmytrzyk Agnieszka

Kubowicz Agata

2020-01-20 pon.

2

1C LO

język_polski

Pankalla Małgorzata

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

2

2B LO

matematyka

Kluska Emilia

Świerk - Mądrala Agnieszka

2020-01-20 pon.

2

II H gr. 2

techniki pracy w hotelarstwie

Chlebda Karina

Skałka Łukasz

2020-01-20 pon.

3

III H gr. 1

techniki pracy w hotelarstwie

Chlebda Karina

Surowiec Iwona

2020-01-20 pon.

3

1Kg T

marketing usług hotelarskich -> geografia

Piechnik Justyna

Maślanka Sławomir

2020-01-20 pon.

3

Technikum 1H WF

wychowanie_fizyczne

Gablankowski Wojciech

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

3

3A LO

język_polski -> zajęcia wychowawcze

Pankalla Małgorzata

Gablankowska Elżbieta

2020-01-20 pon.

3

2B LO

matematyka -> język_polski

Kluska Emilia

Firek Barbara

2020-01-20 pon.

3

1A LO

historia

Dmytrzyk Agnieszka

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

3

1Hp wf

wychowanie_fizyczne

Gablankowska Elżbieta

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

4

4H T

historia i społeczeństwo -> zajęcia wychowawcze

Dmytrzyk Agnieszka

Pitala Jolanta

2020-01-20 pon.

4

1Hp wf

wychowanie_fizyczne

Gablankowska Elżbieta

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

4

4K T

język_polski -> zajęcia wychowawcze

Pankalla Małgorzata

Gablankowski Wojciech

2020-01-20 pon.

4

3T T

pilot wycieczek

Piechnik Justyna

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

4

III H gr. 1

techniki pracy w hotelarstwie

Chlebda Karina

Surowiec Iwona

2020-01-20 pon.

4

Technikum 1H WF

wychowanie_fizyczne

Gablankowski Wojciech

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

5

3T T

matematyka -> geografia

Kluska Emilia

Gogól - Piotrowska Joanna

2020-01-20 pon.

5

1Hg T

historia

Dmytrzyk Agnieszka

zajęcia odwołane

2020-01-17 pt. -> 2020-01-20 pon.

5 -> 7

1E LO

matematyka

Suder Marcin

Suder Marcin

2020-01-20 pon.

5

II K PDPH

podstawy działalności przedsiębiorstwa hotelarskiego

Chlebda Karina

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

5

1H T

organizacja pracy w hotelarstwie

Piechnik Justyna

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

5

3K T

język_polski

Pankalla Małgorzata

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

6

3T T

matematyka

Kluska Emilia

Świerk - Mądrala Agnieszka

2020-01-20 pon.

6

1hg

techniki pracy w hotelarstwie -> zajęcia wychowawcze

Piechnik Justyna

Lenartowska Krystyna

2020-01-20 pon.

6

1H T

chemia

Dobosz Anna

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

6

I Hg gr. 2

techniki pracy w hotelarstwie -> zajęcia wychowawcze

Chlebda Karina

Lenartowska Krystyna

2020-01-20 pon.

7 -> 2

1C LO

geografia

Maślanka Sławomir

Maślanka Sławomir

2020-01-21 wt. -> 2020-01-20 pon.

7 -> 5

1Hg T

działalność recepcji

Matulska Monika

Matulska Monika

2020-01-20 pon. -> 2020-01-16 czw.

7 -> 6

1 A Religia

religia

Łapa Marek

Łapa Marek

2020-01-20 pon.

7

4K T

matematyka

Kluska Emilia

Kalińska Katarzyna

2020-01-20 pon.

7

2t -> 2tg2

pracownia turystyki -> Pracownia informacji turystycznej

Piechnik Justyna

Pałka Wojciech

2020-01-20 pon.

7

3H T

godzina_wychowawcza -> geografia

Chlebda Karina

Gogól - Piotrowska Joanna

2020-01-21 wt. -> 2020-01-20 pon.

7 -> 3

1 A Religia

religia

Łapa Marek

Łapa Marek

2020-01-20 pon.

7

Religia 1Hp

religia

Piekarz Renata

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

7

3K T

godzina_wychowawcza

Pankalla Małgorzata

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon. -> 2020-01-17 pt.

7 -> 5

1E LO

godzina_wychowawcza

Kubowicz Agata

Kubowicz Agata

2020-01-20 pon.

8

II H gr. 2

techniki pracy w hotelarstwie

Chlebda Karina

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

8 -> 5

3K Religia

religia

Piekarz Renata

Piekarz Renata

2020-01-20 pon.

8

1H T

język_polski

Kuźnar Dorota

zajęcia odwołane

2020-01-20 pon.

8

2h

techniki pracy w hotelarstwie

Piechnik Justyna

zajęcia odwołane

2020-01-22 śr. -> 2020-01-20 pon.

9 -> 5

2k

wychowanie_fizyczne

Łętocha Janusz

Łętocha Janusz

2020-01-20 pon.

9 -> 8

2H DZIEWCZĘTA

wychowanie_fizyczne

Pitala Jolanta

Pitala Jolanta

2020-01-20 pon. -> 2020-01-15 śr.

9 -> 6

1 T-P Religia

religia

Łapa Marek

Łapa Marek

 

Matmana6

Matemaxi

matmatic.pl

lektury.gov.pl

Kuratorium Oświaty

Organ Prowadzący

 

 

 

 

Absolwent Roku czyli najwyższe wyróżnienie

 

Konkurs Absolwent Roku jest najwyższym wyróżnieniem jakie może otrzymać uczeń kończący Zespół Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach. Konkurs organizowany jest w celu wyłonienia najlepszego ucznia spośród trzecich klas liceum a także czwartych klas technikum Małopolskiej Szkoły Gościnności. Intencją konkursu jest promowanie wśród uczniów wiedzy, aktywnej i twórczej postawy życiowej, dążenia do samodoskonalenia i osiągania wyróżniających wyników w nauce.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem (pdf, doc).

Karta zgłoszenia - POBIERZ

Regulamin międzyoddziałowych grup języka angielskiego

Procedura kwalifikowania do grupy języka angielskiego

zsp.edu.pl