Harmonogram prób sprawności fizycznej do oddziału sportowego

Harmonogram prób sprawności fizycznej do oddziału sportowego

Termin przeprowadzenia prób – 30 czerwca 2020 r.

Ze względu na panujące warunki oraz zalecenia epidemiologiczne podczas rejestracji obowiązkowe jest używanie maseczek na twarz oraz dezynfekcja rąk.

Z powyższych powodów nie będzie można skorzystać z szatni. Bardzo prosimy o przybycie na testy już w stroju sportowym.

Dokumenty potrzebne przy rejestracji kandydatów:

  1. dokument tożsamości (dowód, legitymacja),
  2. wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej (wydruk z systemu rekrutacji elektronicznej) i kopia świadectwa ukończenia szkoły podstawowej (o ile nie zostały one złożone wcześniej),
  3. podpisana zgoda rodziców / opiekunów prawnych na udział dziecka w próbie sprawności fizycznej, POBIERZ FORMULARZ ZGODY
  4. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w oddziale sportowym.

I tura:  

9.00-10.00 Rejestracja uczestników w budynku Zespołu Szkół MSG, ul. Zdrojowa 18 oraz czas na indywidualną rozgrzewkę

10.00 Omówienie z kandydatami testów i zasad

10.10 Początek testów 1-5 (Boisko sztuczne ul. Zdrojowa 9 – naprzeciwko szkoły)

Ok.11.45 Beep test na terenie boisk sportowych MSG

Ok.12.00 Zakończenie testów

II tura

11.00-12.00 Rejestracja uczestników w budynku Zespołu Szkół MSG, ul. Zdrojowa 18 oraz czas na indywidualną rozgrzewkę

12.00 Omówienie z kandydatami testów i zasad

12.10 Początek testów 1-5 (Boisko sztuczne  ul. Zdrojowa 9 – naprzeciwko szkoły)

Ok. 13.45 Beep test na terenie boisk sportowych MSG

Ok. 14.00 Zakończenie testów


Sprzęt obowiązkowy:

  • strój piłkarski adekwatny do pogody,
  • buty piłkarskie (lanki, miksty, ewentualnie turfy),
  • inne buty sportowe (np. biegowe lub halowe),
  • napoje

I tura:

  1. Oliwier Biegajło
  2. Kacper Czepielik
  3. Marcin Górkiewicz
  4. Filip Iwański
  5. Wiktor Jaślar
  6. Jakub Madej
  7. Dawid Pieniążek
  8. Maksymilian Rachfał
  9. Bartłomiej Sowa
  10. Mateusz Stanek
  11. Bartosz Zimnicki
  12. Filip Burzyński
  13. Kamil Dziadkowiec
  14. Szymon Janusz
  15. Bartosz Juszczak
  16. Wojciech Kotulak
  17. Jakub Nalepa
  18. Krzysztof Gabriel Paluch
  19. Michał Styrna
  20. Dmytro Kovtoniuk
  21. Krzysztof Michalski
  22. Dawid Pastwa

II tura:

  1. Marcelina Bidzińska
  2. Izabela Dochniak
  3. Marcelina Dyrda
  4. Kinga Fudali
  5. Nikola Gacek
  6. Milena Hajduk
  7. Patrycja Jasek
  8. Magdalena Mentel
  9. Agnieszka Izabela Niedźwiedź
  10. Wiktoria Ostafin
  11. Emilia Płatek
  12. Monika Patrycja Podoba
  13. Kamila Sobala
  14. Martyna Szymoniak
  15. Gloria Wójcik – Jackowska
  16. Gracja Wójcik - Jackowska
  17. Zofia Karolina Wronka
  18. Wiktor Biela
  19. Kacper Bujas
  20. Hubert Kobroń
  21. Filip Kucała
  22. Michał Płatek
  23. Szymon Strączek
  24. Filip Zahel

 

Dodała AK
24.06.2020

zsp.edu.pl