Pracodawca dla edukacji - partner roku 2019" Grupa Hotelowa ORBIS

 

 

Chociaż listopad kojarzony jest zwykle z marazmem i jesienną chandrą, w Małopolskiej Szkole Gościnności uczniowie i nauczyciele z niezwykłą energią podejmują kolejne wyzwania. Jednym z najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia było wręczenie po raz pierwszy w historii szkoły Nagrody Uznania ZS MSG „Pracodawca dla edukacji – partner roku 2019” Grupie Hotelowej Orbis. Szkoła współpracuje z Orbisem od 2014 r.  nie tylko w zakresie realizowanych praktyk i staży, ale również wydarzeń związanych ze szkolną codziennością. Orbis ufundował salę patronacką, w której uczniowie klas hotelarskich korzystają z profesjonalnego oprogramowania – systemu rezerwacyjnego FOLS przygotowując się do pracy na recepcji w realnych warunkach, rzeczowo i merytorycznie wspiera szkolne konkursy oraz rok rocznie towarzyszy szkole w największym wydarzeniu edukacyjnym w Małopolsce – w Festiwalu Zawodów w Krakowie. Współpraca z Grupą Hotelową Orbis to edukacja, ale również wspólna zabawa i świętowanie jak podczas organizowanej na szkolnych boiskach ORBISIADY czy 50 urodzin hotelu w Novotel Stare Miasto.

W imieniu spółki nagrody odebrali: Bartłomiej Szmajdziński - Dyrektor ds. Personalnych Polska i Kraje Bałtyckie, Grupa Hotelowa Orbis, Violetta Krzemień-Banot - Dyrektor Hotelu Novotel Kraków Centrum i Ibis Kraków Centrum, Maciej Naziębłło - Dyrektor Hotelu Novotel Kraków City West i Ibis Budget Kraków Bronowice, Przemysław Działański - Dyrektor Hotelu Ibis & Ibis Budget Kraków Stare Miasto, Tomasz Schweda – Dyrektor Hotelu Mercure Kraków Stare Miasto oraz Joanna Kłeczek – Kacza – Regional Talent and Culture Manager, która koordynuje współpracę między Grupą Hotelową Orbis a ZS MSG.

Gośćmi wydarzenia byli również Jarosław Szlachetka, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice oraz Andżelika Latosiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców ZS MSG.

Mamy nadzieję, że okrągła 5 rocznica współpracy, nie będzie tą ostatnią i że wspaniałe relacje przyniosą wiele obopólnych korzyści.

Tekst:ZS MSG
Zdjęcia: Karolina Bednarz

Dodała: AA
19/11/2019

zsp.edu.pl