Nie zmieniaj siebie, zmień pracę!

 

Pragniesz rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a dotychczasowa praca nie daje Ci takiej możliwości? Skończyłeś szkołę i nie wiesz co dalej?

Dla tych, którzy nie maja jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość lub z różnych względów pragną zmienić dotychczasowy zawód przygotowaliśmy ofertę Szkoły Policealnej Turystyki i Zdrowia oraz Małopolskiego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego przy Małopolskiej Szkole Gościnności.

To bardzo proste:

  • Bez matury
  • Bez egzaminów
  • Bez opłat
  • Bez ograniczenia wiekowego

 

Proponujemy ciekawe kierunki kształcenia :

Terapeuta zajęciowy i Opiekun medyczny

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, a choroby i cierpienie innych nie są Ci obojętne - Terapeuta zajęciowy i Opiekun medyczny to zawód dla Ciebie. Po ukończeniu Policealnej Szkoły Turystyki i Zdrowia na wspomnianych kierunkach będziesz się mógł realizować w oddziałach szpitalnych wspomagając swoją wiedzą i doświadczeniem rehabilitację leczniczą, ortopedyczną, neurologiczną, geriatryczną i dziecięcą. Ponadto, terapeuta zajęciowy i opiekun medyczny często znajdują zatrudnienie w oddziałach psychiatrycznych, sanatoriach, warsztatach terapii zajęciowej, zakładach pomocy społecznej, dziennych domach pomocy społecznej, klubach seniora, środowiskowych domach pomocy społecznej, świetlicach terapeutycznych, hospicjach i szkołach specjalnych.


Technik usług kosmetycznych

Niby najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, ale jednak jak Cię widzą, tak Cię piszą! Jeśli lubisz dobrze wyglądać i chcesz dobrze zarabiać - Technik usług kosmetycznych – jest zawodem dla Ciebie.

Praca technika usług kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze. Technik jest specjalistą w dziedzinie stylizacji i wizażu, a dzięki odpowiednim zabiegom przywraca skórze pacjenta promienny i zdrowy wygląd.

 

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

ZAPRASZAMY! NABÓR TRWA!

Dodała: AA
31/07/2019

Grafika: www.pixabay.com

 

zsp.edu.pl